چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار پاداش هلیوم و دیش نتورک برای کاربران فعال پلتفرم ۵G

پاداش هلیوم و دیش نتورک برای کاربران فعال پلتفرم ۵G

پروژه هلیوم (Helium) که بر اینترنت اشیاء ۵G تمرکز دارد، از همکاری با دیش نتورک (Dish Network) خبر داده است. درپی این همکاری، مشترکان دیش نتورک قادر خواهند بود نودهای هلیوم را اجرا کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ پروژه هلیوم (Helium) که بر اینترنت اشیاء ۵G تمرکز دارد، از همکاری با دیش نتورک (Dish Network) خبر داده است. درپی این همکاری، مشترکان دیش نتورک قادر خواهند بود نودهای هلیوم را اجرا کرده و در ازای به اشتراک‌گذاری سرویس بی‌سیم ۵G خود با افراد دیگر، توکن HNT به عنوان پاداش دریافت کنند.

دیش نتورک اولین اپراتور تلفن همراه است که با شبکه ۵G هلیوم ادغام می‌شود و این نشانه‌ای مهم برای اعتبار این پروژه و فناوری آن است.

همکاری با دیش نتورک توسط رأی گیری کاربران این مجموعه در ماه آوریل امکان پذیر شد و این امر اضافه شدن دومین شبکه با قابلیت 5G را از طریق مشارکت با فریدام فی FreedomFi تأیید کرد. این تأییدیه به هلیوم اجازه داد تا از دستگاه‌هایی مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ تاپ‌ها پشتیبانی کند.

هلیوم همچنین از چندین تولید کننده سخت افزار که شروع به ساختن هات اسپات‌های سازگار با شبکه هلیوم کرده‌اند، حمایت فزاینده‌ای دریافت کرده است و انتظار می‌رود این امر دامنه دسترسی شبکه را افزایش دهد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید