سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار پرداخت پاداش فوتبالیست‌های انگلیسی با "بیت کوین"

پرداخت پاداش فوتبالیست‌های انگلیسی با “بیت کوین”

طبق گزارشات، تیم ساوثهمپتون ( Southampton ) با امضای قراردادی با coingaming group امکان پرداخت پاداش بازیکنان را توسط بیت کوین فراهم کرد.

به گزارش ارزنیوز، باشگاه فوتبال ساوثهمپتون (southhampton) یک قرارداد سه ساله را با Coingaming Group امضا کرده است تا شریک اصلی این باشگاه باشد. به دنبال آن بیت کوین نیز به نفوذ خود در فوتبال حرفه‌ای ادامه می‌دهد.

این مشارکت به بازیکنان ساوثهمپتون اجازه می‌دهد تا پاداش عملکرد سالانه خود را از طریق بیت کوین دریافت کنند و طبق گزارشات، این بزرگترین حمایت مالی در تاریخ این باشگاه است.

با نگاهی بر این قرار داد می‌توان به راحتی از اهمیت آن با خبر شد و می‌شود پی برد که چقدر این موضوع می‌تواند برای بیت کوین مهم باشد. این اتفاق حقوق دنی انگلیش، مهاجم این تیم، را به حدود 5.35 میلیون دلار (3.9 میلیون پوند) می‌رساند. به عنوان مثال اگر او 5 درصد پاداش پرداخت کند، با مبلغی در حدود 268،000 دلار (195،000 پوند) بیت کوین به وی تعلق می‌گیرد.

تمام 24 بازیکن حاضر در فهرست ساوثهمپتون واجد شرایط دریافت بیت کوین به عنوان پاداش خواهند بود. ساوثهمپتون در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کند، که مبالغ هنگفتی نیز به بازیکنان خود می‌دهد.

این اولین فصل ساوثهمپتون با لوگوی Sportsbet.io بر روی لباس‌های این تیم بود و مدیر عامل Coingaming Group، که Sportsbet.io را نیز اداره می‌کند، از نتایج این همکاری بسیار راضی است.

در گزارشی از مدیر عامل این مجموعه بیان شده است که نتیجه مثبت همکاری فصل اول ما به عنوان شریک اصلی باشگاه ساوثهمپتون FC بیش از انتظارات بوده است، ما از اشتیاق باشگاه و هوادارانش الهام گرفته‌ایم و تصمیم‌گیری‌مان برای تمدید همکاری با این تیم در سه سال دیگر بسیار آسان بود.

سال گذشته ، Watford F.C. نیز یک لوگوی بیت کوین بر روی آستین‌های پیراهن  تیم خود داشت. اکنون، با انتشار این خبر از ساوثهمپتون، متوجه‌ می‌شویم که باشگاه‌های لیگ برتر، بیت کوین را با آغوش باز پذیرا هستند و فقط زمان بیشتری نیاز است تا تیم‌های دیگری نیز به آن روی آورند.

ساوثهمپتون پیشتاز تیم‌های لیگ برتری در جبهه بیت کوین است و این می‌تواند درآمد بالایی برای او به همراه داشته باشد تا در آینده بازیکنان با استعداد بیشتری را جذب کند و در سطح بالاتری رقابت کند.

بنابراین، سوال بعدی این است که، آیا ساوثهمپتون بیت کوین را در ترازنامه خود نگه می‌دارد؟

لینک منبعbitcoinmagazine

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید