چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار پروژه جدید آمبرلانتورک پل همکاری اتریوم و بایننس اسمارت چین

پروژه جدید آمبرلانتورک پل همکاری اتریوم و بایننس اسمارت چین

در پی محبوبیت اجرای قراردادهای هوشمند در پروتکل‌های مختلف، روز گذشته سرویس اوراکل غیرمتمرکز آمبرلانتورک، به طور کامل بر روی شبکه اتریوم راه اندازی شد‌.

به گزارش ارزنیوز؛ قراردادهای هوشمند، به ویژه برای حوزه‌ی امور مالی غیر متمرکز (DeFi)، در حال تبدیل شدن به یک صنعت داده محور هستند؛ سرویس‌های اوراکل با ایجاد پل به رفع این شکاف کمک می‌کنند.

در همین راستا سرویس اوراکل غیرمتمرکز آمبرلانتورک روز جمعه، به طور رسمی روی شبکه‌ی اتریوم راه اندازی شد. این سرویس با ایجاد یک پل، زمینه را برای انجام تراکنش‌های بین شبکه‌ای، بین پلتفرم قرارداد هوشمند اصلی و بایننس اسمارت چین (BSC) فراهم می‌کند.

این پل بین شبکه‌ای همچنین کاربران را قادر به سهام‌گذاری و ایجاد مزرعه در هر دو بلاک‌ چین می‌نماید.

آمبرلا گفت: در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد ادغام بین شبکه‌ای برای پالیگان، سولانا، کاردانو و آوالانچ است؛ اگرچه تاریخ دقیقی برای این اتفاق اعلام نشده است.

اوراکل‌ها جزء ضروری قراردادهای هوشمند محسوب می‌شوند، زیرا اطلاعات بسیار کاربردی را از منابع معتبر ارائه می‌دهند و در نتیجه، همین امر دامنه فعالیت و دسترسی آن‌ها را گسترش می‌دهند. به نظر می‌رسد نیاز به داده‌های قابل اطمینان و معتبر برای پلتفرم‌های امروزی در حال افزایش است زیرا فناوری قرارداد هوشمند بیش از پیش به یک جریان اصلی تبدیل شده است. برای مثال، بورس برزیل نیز در حال بررسی راه‌هایی جهت ارائه داده‌های ورودی برای پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور است.

پروتکل‌های مرتبط با امور مالی غیر متمرکز یا دیفای، نیز مشتاق ادغام اوراکل‌های داده هستند. در این میان، چین لینک، ارائه دهنده غالب اوراکل، حضور قدرتمندی در این زمینه داشته است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید