جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار پروژه جدید بیت کرفت در راه است/ بودجه بندی صندوق سرمایه گذاری...

پروژه جدید بیت کرفت در راه است/ بودجه بندی صندوق سرمایه گذاری بازی‌های بلاکچینی آغاز شد

پلتفرم سرمایه گذاری بیت کرفت اعلام نموده است که تصمیم دارد تا در پروژه جدید خود یک صندوق توکن ۷۵ میلیون دلاری را برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازی‌های بلاکچین راه اندازی نماید.

به گزارش ارزنیوز؛ پلتفرم سرمایه‌گذاری بازی‌های الکترونیکی و رسانه‌های تعاملی بیت‌کرفت وی‌سی (Bitkraft VC)، یک صندوق توکن ۷۵ میلیون دلاری برای سرمایه‌گذاری در بازی‌های بلاک چین و سرگرمی‌های دیجیتالی ایجاد کرده است.

این صندوق توکن که توسط پیرز کیکس (Piers Kicks) رهبری می‌شود، پول را وارد شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی که هنوز در مرحله توسعه قرار دارند کرده و علاوه بر سرمایه‌گذاری سهام، همچنین در ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرمثلی (NFT) نیز سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

بیت‌کرفت اعلام کرده است که تاکنون در ۶ پروژه‌ی مختلف سرمایه‌گذاری کرده و تا پایان سال ۲۰۲۲ قصد دارد تا در ۲۵ شرکت دیگر نیز سرمایه‌گذاری کند.

صندوق توکن جدید، توسط پیرس کیکس، شریک بنیان‌گذار شرکت تحقیقاتی رمزنگاری دلفی دیجیتال، رهبری می‌شود. کیکس در اوایل سال جاری به بیت کرفت پیوست تا تلاش‌های سرمایه گذاری این شرکت را در زمینه رمزنگاری و ان.اف.تی هدایت کند.

بیت کرفت اظهار داشت: این صندوق پیش‌تر شش سرمایه گذاری دیگر را برای پروژه‌هایی چون Yield Guild Games (YGG) و Horizon Games و Alethea به سرانجام رسانده است. کیکس در ادامه افزود: هر دو پروژه YGG و Alethea بر پایه سرمایه گذاری مستقیم هستند. وی اظهار داشت: ما تنها می‌توانستیم بودجه را پس از بسته شدن نهایی اعلام کنیم، اما با تصمیم نهایی به طور فعال از آن استفاده کردیم.

در حالی که این صندوق عمدتا بر روی استارت آپ‌هایی که روی بلاک چین اتریوم سرمایه گذاری می‌کنند همکاری کرده است، کیکس بیان کرد: ما یک رویکرد زنجیره‌ای آگنوستیک را اتخاذ کرده و هر پروژه را به صورت موردی ارزیابی می‌کنیم. ما برخی فعالیت‌های هیجان انگیز و تأثیرگذار سولانا را نیز زیر نظر گرفته‌ایم.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید