چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار پروژه ی BlackRock سرو صدای زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال خواهد...

پروژه ی BlackRock سرو صدای زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال خواهد کرد

ریک ریدر‌، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری مدیریت مالی BlackRock  اشاره کرد که این شرکت قبلاً درصدی از پرتفوی خود را در رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است.

در مصاحبه‌ی روز چهارشنبه با‌CNBC ، ریدر اذعان داشت:

BlackRock با پرداخت بیش از ۸.۶ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت ، کمی شروع به غرق شدن در سرمایه گذاری‌های رمزنگاری کرده است. مدیر ارشد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین (BTC) را «فوق العاده» توصیف کرد ، اما اعتراف کرد که بسیاری از سرمایه گذاران در جستجوی «مکان‌هایی هستند که با فرض افزایش نرخ تورم با افزایش بدهی‌ها» افزایش می‌یابند.

ریدر ادامه داد: به نظر می‌رسد نگه داشتن بخشی از آنچه به طور نقدی در چیزهایی مانند رمزنگاری نگهداری می‌كنید‌، برای من منطقی است‌، اما من از تخصیص خاصی یا نگهداری هدف حمایت نمی‌كنم.  تصور من این است که فناوری تکامل یافته و مقررات تا حدی پیشرفت کرده‌اند که تعدادی از مردم می‌دانند باید بخشی از نمونه کارها باشد.

بر اساس گزارش cointelegraph.com ، ریدر نگفت چند درصد از دارایی‌های تحت مدیریت BlackRock می‌تواند در ارزهای دیجیتال به صورت سرمایه‌گذاری باشد‌، اما اظهارات وی به دنبال مدیر دارایی چند میلیارد دلاری در مورد بحث بیت کوین در دو پرونده اعلامیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده است. پرونده‌های ارائه شده نشانگر امکان استفاده BlackRock از مشتقات بیت کوین و سایر دارایی‌ها به عنوان بخشی از طرح سرمایه‌گذاری آن است.

در ماه‌های اخیر‌، مدیران شرکت مدیریت دارایی در مورد رمزنگاری مطلوب صحبت کرده اند. لیدر فینک ، مدیرعامل شرکت ریدر ، اخیراً گفته است که بیت کوین توانایی “جایگزینی طلا تا حد زیادی” را دارد ، وقتی بیت کوین توجه او را در دسامبر سال ۲۰۲۰ جلب کرد ، و به طور بالقوه می‌تواند به یک بازار جهانی تبدیل شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید