چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار پس از گذشت زمستانی طولانی، بیت کوین با بهار باز می‌گردد

پس از گذشت زمستانی طولانی، بیت کوین با بهار باز می‌گردد

با وجود اخبار ضد و نقیض از وضعیت بیت کوین در ماه گذشت، حال این ارز دیجیتالی کندل ماه جدید را با رنگ سبز روشن کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ پس از سقوط حیرت انگیز بیت کوین در ماه آوریل؛ در روز گذشته، شاهد احیای مجدد این ارز و بازگشت طوفانی به بالای سطح ۵۷ هزار دلار بوده‌ایم.

بیت کوین در تاریخ ۳۰ آوریل توانست ارزش ۵۷ هزار دلاری را  پس گرفته و در تاریخ ۱ آوریل به ۵۸ هزار دلار نزدیک شود و با این پایان صعودی شگفت انگیز در ماه، معامله‌گران را غافلگیر کند.

اطلاعات نشان می‌دهد  که BTC/USD در روز جمعه ۵ درصد صعود کرده است. اما با ثبت رکورد این ماه بیت کوین هنوز هم نیاز به پیشروی داشته و انتظار می‌رود تا برای جلوگیری از قرمز شدن کندل ماهانه در روزهای آتی بتواند سطح ۵۸,۸۰۰ را نیز باز پس گیرد. اما در شبکه‌های اجتماعی، معامله گران به عبور از گزینه ۴/۲ میلیارد دلاری در این ماه اشاره کردند که سبب خواهد شد تا شاهد اتفاقات مثبتی در چارت این ارز دیجیتالی باشیم.

در نظر لکس موسکووسکی، مدیر موسکووسکی کپیتال، ترکیب افسانه‌ای بازار در این روز به دلیل خوش بینی بود. وی خاطرنشان کرد: این افزایش قیمت بیت کوین توسط یه اهرم فشار به خصوص انجام می‌شود.

مسکووسکی در ادامه به نرخ‌های تأمین مالی در مبادلات اشاره کرد، او بر این عقیده است که کاهش‌های قیمتی کوتاه مدت در ماه پیش نشانه‌ای از بازگشت قدرتمند بوده و روند صعودی ادامه خواهد یافت. اما از سوی دیگر تقاضای خریداران نیز نشانه‌ای از خرید بیت کوین بدون اهرم فشار است، که به معنای انتقال ارگانیک سکه‌های واقعی به کیف پول‌های خصوصی خریداران می‌باشد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید