چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار پشیمانی رییس از پرداخت حقوق/ رمز ارزت را پس بده تا به...

پشیمانی رییس از پرداخت حقوق/ رمز ارزت را پس بده تا به تو دلار بدهم

کارفرمای یک شرکت تجاری بعد از پرداخت حقوق یکی از کارمندانش با ارز دیجیتال و با مشاهده رشد ۷۰۰ درصدی این ارز، در ماه‌های اخیر، خواستار باز‌پس‌گیری ارزهای دیجیتال در عوض پرداخت حقوق وی با دلار آمریکا شد.

به گزارش ارزنیوز؛ شرکتی بابت حقوق یکی از کارمندانش به او ارز دیجیتال داده است. با این وجود، مدیر این مجموعه پس از آن‌که قیمت ارز رمزنگاری شده این کارمند 700 درصد رشد کرده است، خواستار پس گرفتن کوین‌ها بوده و در عوض به این کارمند پیشنهاد پرداخت حقوق به دلار آمریکا را داده است .

در روز دوشنبه؛ کوئینتین فوترل، ویراستار امور مالی شخصی و ستون نویس نشریه مانییست (The Moneyist) اعلام کرد: نامه‌ای را از شخصی ناشناس دریافت کرده‌ام که از من درخواست کمک دارد.

در این نامه که با عنوان کریپتو کانفیوزد امضا شده بود، آمده است: من در یک شرکت نوپا در امور توسعه تجارت به عنوان کارمندی قراردادی فعالیت می‌کنم. این شرکت در تلاش است تا بتواند، پول جدیدی را تولید کند و هدف از قرارداد من ایجاد راهی برای فروش بیش‌تر این شرکت می‌باشد و بر طبق قرارداد، دریافت حقوق برای این پوزیشن کاری شامل مقداری از کمیسیون فروش نیز خواهد بود.

در آگوست 2020، من حقوق پرداختی از سوی پیمانکار این شرکت را با ارز رمزپایه دریافت کردم. از آن زمان به بعد قیمت ارزهای رمزنگاری شده سر به فلک کشید و به دنبال آن، ارزش ارز دیجیتال دریافتی من 700 درصد افزایش یافته است.

اما پس از افزایش قیمت، مدیر عامل این شرکت اعلام کرده است: از آن جایی که شما هیچ درآمدی برای شرکت ما کسب نکرده‌اید و در حال حاضر هیچ کار پیگیری انجام نمی‌دهید لطفا تمام ارزهای دیجیتال پرداختی در آگوست 2020 را به من برگردانید و در عوض حقوق ساعت کاری خود را با دلار آمریکا فاکتور کنید.

فوترل در خصوص این نامه می‌گوید: کارمند مطمئن نبود که چه کاری باید انجام دهد و از من درخواست مشاوره کرد تا به او بگویم باید ارز دریافتی را پس دهد یا خیر. او همچنین مشخص نکرده که دقیقا کدام ارز دیجیتال به او پرداخت شده است.

در پاسخ به این نامه، فوترل اصرار کرد كه او نباید هیچ ارز رمزپایه‌ای را به کارفرما پس دهد. کارفرمای شما باید شرایط قرارداد خود را رعایت کند. حتی اگر در قرارداد گفته شده باشد که شما می‌توانید به دلار یا ارز رمزنگاری شده پرداخت کنید، باز پرداخت حقوق یک موضوع کاملاً متفاوت است.

فوترل افزود: هرگونه تلاش برای شکستن این قرارداد در بهترین حالت یک عمل ناشایست و در بدترین حالت پای او را به یک دادخواست رسمی باز خواهد کرد.

لینک منبعbitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید