سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه آموزش اتریوم چهارمین استخر اتریوم بزرگ جهان تعطیل شد

چهارمین استخر اتریوم بزرگ جهان تعطیل شد

تعطیلی سریالی استخرهای اتریوم در چین همچنان ادامه دارد. تنها یک روز پس از اعلام پایان فعالیت اسپارک پول، استخر بی‌پول (BeePool)، چهارمین استخر بزرگ جهان که در کشور چین مستقر است نیز، به کار خود پایان داد.

به گزارش ارزنیوز؛ یک روز از پس تعطیلی اسپارک‌پول (SparkPool)، دومین استخر استخراج اتریوم جهان، چهارمین استخر بزرگ اتر در جهان هم دست به اقدامی مشابه زد. استخر بی‌پول (BeePool) که در چین مستقر است، امروز اعلام کرد که در ۱۵ اکتبر تعطیل خواهد شد.

این استخر به طور رسمی اعلام نمود که ثبت نام کاربران جدید را متوقف می‌کند. بی‌پول دلیل توقف فعالیت‌های خود پاسخی به آخرین سیاست‌ها و الزامات نظارتی چین اعلام کرده است.

گفتنی است که اسپارک‌پول و بی‌پول، یک چهارم کل ماینینگ اتریوم جهان را بر عهده دارند.

تعطیلی این دو استخر بزرگ استخراج اتریوم چین در شرایطی است که مقامات چینی در روزهای گذشته مجددا به ارزهای رمزنگاری شده اعتراض کرده‌اند. هفته گذشته، بانک خلق چین (PBoC) اطلاعیه‌ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه هرگونه فعالیت مرتبط با دارایی‌های رمزنگاری، از جمله معدن و تجارت، بر خلاف قوانین خواهد بود.

از سال 2017 که بانک خلق چین موسسات مالی را از انجام معاملات رمزنگاری منع کرد، این کشور به طور فزاینده‌ای در حال محدود کردن مبادلات رمزنگاری بوده است.

در ماه می، سه انجمن اصلی پرداخت چین، از جمله انجمن بانک‌داری چین، ممنوعیت بانک خلق چین را علناً به عنوان مقدمه‌ای برای تغییرات در آینده رمزارزها اعلام کردند.

در چند روز گذشته، کوین گکو و کوین مارکت کپ، که هر دو داده‌های قیمتی بازار رمزارزها را ارائه می‌دهند، در این کشور مسدود شده‌اند. از سوی دیگر صرافی‌های اصلی چون بایننس و هیوبی گلوبال (Huobi Global) از مدت‌‌ها پیش ثبت نام کاربران کشور چین را متوقف کرده‌اند.

هیوبی تا پایان سال جاری به کاربران فعلی خود در چین مهلت داده است تا حساب‌های خود را سازمان‌دهی نمایند.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید