جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها کازماس رقیبان را کنار می‌زند/ رکود در بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه...

کازماس رقیبان را کنار می‌زند/ رکود در بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد

با وجود رکود نسبی بازار و کاهش معاملات در روزهای اخیر، ارز رمزنگاری شده کازماس توانست بازار امروز را به دست گرفته و با عبور از رقیبان خود اوج قیمتی جدیدی را به ثبت برساند.

به گزارش ارزنیوز؛ به رغم رکودی نسبی در بازار ارزهای دیجیتال، کازماس امروز توانست دست به رکوردشکنی جدیدی بزند و اوج تاریخی جدیدی را ثبت کند.

این ارز دیجیتال دیروز با ثبت قیمت ۴۰.۷۶ دلار به اوج قیمتی جدیدی دست یافته بود، اما امروز هم به رشد خود ادامه داد و تا سقف ۴۴.۱۱ دلار پیش‌روی کرد و رکورد جدید قیمتی خود را به ثبت رساند.

بهای کازماس تا لحظه تنظیم این خبر با اندکی عقب نشینی نسبت به اوج خود، رشدی ۹.۴۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته داشته و به ۴۲.۹۰ دلار رسیده است.

گفتنی است که توسعه‌دهندگان، کازماس را اینترنت بلاک‌چین می‌دانند و بهای آن نیز از میانه ماه آگوست با راه‌اندازی رابط دیفای بین زنجیره‌ای و همچنین در اواخر آگوست با ایجاد پل بین شبکه خود و اتریوم به‌ سرعت رشد کرده است.

از امروز، کازماس بیست و یکمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است، و با این نرخ تنها 0.8 میلیارد دلار باقی خواهد ماند تا FTX Token را برگرداند و به بیست ارز برتر تبدیل شود.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید