چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار کازماس و مژده راه اندازی بلاکچین جدید

کازماس و مژده راه اندازی بلاکچین جدید

روز گذشته کازماس با انتشار پیامی ویدیویی از ستاره شناس مشهور، کارل سیگن، از راه اندازی بلاکچین جدید خود به نام سیگن خبر داد.

به گزارش ارزنیوز؛ کازماس با انتشار پیامی ویدیویی با یک نقل قول از ستاره‌ شناس معروف، کارل سیگن و انتشار تصویر یک قناری در میان ستارگان، از راه‌اندازی پروژه جدید بلاک چین خود به نام سیگن (Sagan)، خبر داد. هدف این بلاک چین جدید کمک به توسعه‌دهندگان است تا بتوانند کار با پروتکل‌های متفاوت را تجربه کنند.

تصویر قناری ممکن است، اشاره به شبکه قناری باشد، واژه‌ای که توسط پولکادات برای توصیف شبکه‌ آزمایشی کوساما (Kusama) به کار برده شده است.

در مورد کوساما، این بلاک چین توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا از استفاده از پاراچین، گاورننس پولکادات، سهام‌گذاری و سایر عملکردها را در یک محیط واقعی آزمایش کنند.

این اطلاعیه سیگن در حالی صورت می گیرد که کازماس در حال حاضر بر روی فناوری مقیاس گذاری رول آپ کار می‌کند که به توسعه دهندگان این اجازه را می‌دهد تا بلاکچین‌های مبتنی بر کازماس را به صورت رول پل بسازند که این امکان را دارند تا به صورت خوشه‌ای در مناطق پروتکل ارتباطی، بین بلاک چین مستقر شوند.

راه حلی که اوپتیمینت (Optimint) نامیده می‌شود و جایگزینی برای چارچوب تندرمینت Tendermint است و بر اساس آن ساخته شده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید