جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کاپ محبوبیت در دستان ترید/ رنگ Tik Tok پرید

کاپ محبوبیت در دستان ترید/ رنگ Tik Tok پرید

با توجه به پیشرفت روز افزون اپلیکیشن‌های ترید بازار تجاری، این سوال در ذهن مخاطبان ایجاد شده که آیا اکنون تجارت از رسانه‌های اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است؟

به گزارش ارزنیوز؛ طی روزهای اخیر دو برنامه‌ی تجاری ترید به بالاترین رتبه دانلود در فروشگاه اپل رسیده‌اند.

در روز جمعه، رابین هود رتبه نخست را کسب کرد و کوین بیس در مقام دوم قرار گرفت و در رده‌ی سوم نیز پلتفرم محبوب رسانه‌های اجتماعی  تیک تاک جایگاه خود را به دست گرفت.

یوتیوب، اینستاگرام و اسنپ چت به ترتیب مقام‌های چهارم، پنجم و ششم را کسب کردند.

یک نتیجه گیری احتمالی این است که مردم اکنون بیش از آن‌که به تعامل در سیستم عامل‌های مختلف رسانه‌ی اجتماعی علاقه مند شوند، به مبادله‌ی دارایی‌های رمزنگاری شده و مالی علاقه مند هستند، نتیجه‌ای که CNBC در مقاله‌ی روز جمعه‌ خود به آن اشاره کرده است.

هنگامی که این شرکت خرید سهام گیم استاپ را متوقف کرد، رابین هود با پوشش قابل توجهی روبرو شد. این تصمیم پس از آن افزایش یافت که قیمت دارایی همزمان با فعالیت زیر مجموعه رددیت معروف به r / Wallstreetbets افزایش یافت.

برنامه رتبه دوم، کوین بیس نیز به ویژه در هفته‌های اخیر با پیش بینی لیست سهام مستقیم خود، در بسیاری از عناوین خبری قرار گرفته است.

کریپتو و سهام پس از سقوط هر دو اپلیکیشن در مارس 2020، عمدتا وارد کانون توجه خرده فروشی شدند. با ظهور این رویداد، هر دو توانستند بازار خود و در کل بازارهای رمزنگاری را برای رسیدن به بالاترین رکورد ها بازیابی کنند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید