چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار کریپتو دات کام دست در دست مت دیمون برای پروژه آب پاک

کریپتو دات کام دست در دست مت دیمون برای پروژه آب پاک

صرافی ارزهای دیجیتال کریپتو دات‌کام، یک میلیون دلار به پروژه آب پاک واتر که توسط مت دیمون و گری وایت در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی شد، کمک کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی ارزهای دیجیتال کریپتو دات‌کام (Crypto.com) ۱ میلیون دلار به پروژه آب پاک واتر دات‌اورگ (water.org) که توسط مت دیمون و گری وایت در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی شد، کمک کرده است. این کمک مستقیم باهدف حمایت ماموریت واتر دات‌اورگ برای پایان‌بخشیدن به بحران جهانی آب از طریق ارائه آب ایمن و بهداشت به افراد نیازمند انجام شده است.

Crypto.com بلافاصله پس از انتشار این خبر، به عنوان یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های در حال رشد ارز دیجیتال در جهان تبدیل شد. این شرکت با ارائه یک کارت ویزا با محوریت رمزنگاری به مشتریان خود که برای به اشتراک گذاشتن سکه Crypto.com (CRO)، ارز دیجیتال این پلتفرم، پاداش پرداخت می‌کند، به شهرت رسید.

همانطور که اخیراً خبر گذاری کوین تلگراف گزارش داده بود، این صرافی برنامه بیمه خود را تا 750 میلیون دلار گسترش داده است که نشان دهنده افزایش استانداردهای حمایت از مصرف کننده در صنعت است.

صنعت کریپتوکارنسی دوره جدیدی از اهدای کمک‌های خیریه را آغاز کرده است، زیرا شرکت کنندگان تازه و ثروتمند آن به دنبال کمک رسانی هر جه بیشتر به جوامع خود هستند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید