چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کفه سنگین کراکن روی زندگی خانواده بریتانیایی

کفه سنگین کراکن روی زندگی خانواده بریتانیایی

صندوق سرمایه گذاری ۵.۳ میلیارد دلاری RIT Capital Partners، درصدی از سهام صرافی کراکن (Kraken) را خریداری کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ در ماه گذشته، صندوق سرمایه گذاری مستقر در لندن که متعلق به خانواده بانکدار روتشیلد (Rothschild)، که از بزرگان بانکداری بریتانیا هستند، در صرافی ارزهای رمزنگاری شده کراکن (Kraken)، سهمی به دست آورده است.

صندوق سرمایه گذاری ۵.۳ میلیارد دلاری RIT Capital Partners، درصدی از سهام صرافی کراکن (Kraken) را خریداری کرده است. این صندوق که پیش از این Rothschild Investment Trust نام داشت، از طریق جیکوب روتشیلد (Jacob Rothschild)، رئیس شرکت با خانواده بانکداری Rothschild انگلیس، ارتباط دارد.

در ۱۲ آوریل، جمیز گلس در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران، این صرافی را “یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزدیجیتال جهان که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده است” توصیف کرد. این مرکز، بیش از ۶ میلیون مشتری دارد و از نظر حجم مبادلات، چهارمین صرافی بزرگ جهان است.

این صندوق به پتانسیل سرمایه گذاری خود در کراکن نیز، اشاره می‌کند ودر مورد دور جدید جمع آوری سرمایه که می‌تواند ارزش شرکت را به دامنه قیمتی گزارش شده، بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد دلار برسد، رشد خواهد کرد.

براساس گذارش انجام شده، جسی پاول Jesse Powell، مدیر عامل شرکت کراکن ، گفت: این امر به منظور ارزیابی عملکرد آی پی او (Coinbase (IPO، به تأخیر افتاده است.

طبق اطلاعات CoinMarketcap، کراکن بیش از ۲ میلیارد دلار حجم طی ۲۴ ساعت گذشته پردازش کرده است، در حالی که Coinbase در مدت مشابه، ۳.۹ میلیارد دلار پردازش کرد.

RIT Capital Partners در اوایل دهه ۱۹۶۰ (۱۳۳۹) تأسیس شد و در حال حاضر بیش از ۵ میلیارد دلار، سقف بازار دارد. این صندوق در سال ۱۹۸۸ (۱۳۶۷)، در بورس اوراق بهادار لندن منتشر شد و قیمت سهام آن هم اکنون در حدود ۳۳۰۰ دلار است.

این اولین اقدام آنها در دنیای رمزنگاری نیست. در دسامبر سال ۲۰۲۰، صندوق مستقر در انگلیس از یک دور سرمایه گذاری ۱۴۲ میلیون دلاری برای شریک رمزگذاری Paypal و صادر کننده سکه پایدار Paxos، پشتیبانی کرد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید