سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار کلاهبرداران کریپتویی ایران در لبه پرتگاه

کلاهبرداران کریپتویی ایران در لبه پرتگاه

در پی افزایش تخلفات فاحش مجموعه های فروش ارز دیجیتال در ایران انجمن بلاکچین فراخوان اعلام تخلفات دو مجموعه کریپتویی را صادر کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ متأسفانه با توجه به نو ظهور بودن حوزه بلاکچین و رمز ارز‌ها شاهد کلاهبرداری‌ و سودجویی‌های زیادی در این حوزه هستیم. افراد و پروژه‌های مختلف با وعده‌های وسوسه کننده تحت عناوینی چون “درآمد دلاری آسان” یا “یک شبه ثروتمند شدن” اقدام به خالی کردن جیب دیگران می‌کنند. از این رو کسب اطلاعات قبل از اقدام بسیار مهم خواهد بود.

انجمن بلاکچین ایران که یک سازمان مردم نهاد متشکل از فعالان حوزه بلاکچین در ایران است، اقدام به شکایت از پروژه‌های کلاهبرداری آریا کوین، آریا اکسچنج، کریپتولند و پروژه Bridge Oracle کرده است.
این انجمن از مالباختگان و شاکیان پروژه‌های ذکر شده دعوت به مشارکت در این شکایت کرده است تا ضمن ارسال مدارک و مستنداتشان، شکایت خود را اعلام کنند و انجمن را در تدوین لایحه قانونی جهت ارسال به نهادهای نظارتی همراهی کنند.

اگر شما هم در پروژه‌های یاد شده متضرر شده و یا از مالباختگان هستید می‌توانید به وبسایت انجمن بلاکچین ایران مراجعه کرده و شکایت خود را اعلام کنید.

لینک منبعiranblockchain

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید