چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار کلاهبردارها در دسترس نیستند!! / خیانت بزرگ "کوین سید" علیه سهامداران

کلاهبردارها در دسترس نیستند!! / خیانت بزرگ “کوین سید” علیه سهامداران

کاربران اپلیکیشن ذخیره ارز دیجیتال کوین سید ادعا کرده‌اند که تمام سهام ذخیره شده در این برنامه به دوج تغییر پیدا کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ مشتریان برنامه ذخیره ساز رمزنگاری، کوین سید (coinseed) می‌گویند: این شرکت سپرده‌های کاربران خود را بدون رضایت آن‌ها به دوج کوین تبدیل کرده و برداشت‌هایشان را پردازش نمی‌کند.

کاربران این شرکت ثبت شده در نیویورک که در حال حاضر ناتوان شده و قادر به دسترسی به این شرکت نیستند، به جز تماشای بازار خراب دوج کوین نمی‌توانند کاری انجام دهند، که این بازار هم در هفته گذشته 30 درصد ریزش داشته و پس اندازهای کاربران این اپلیکیشن است در حال نابودی  است.

کاربران این اپلیکیشن در r / CoinseedSCAM، زیرمجموعه‌ای که مشتریان خشمگین این اپلیکیشن برای بیان عصبانیت خود ایجاد کردند، اظهار داشتند: این موضوع ما را بسیار آزرده کرده است.

در یک گروه فیس بوکی دیگر به همین نام نیز، دو مشتری، خسارت بیش از 100 هزار دلار را گزارش می‌دهند. حدود 50 کاربر فیس بوک موافقت کرده‌اند که در یک دادخواست حقوقی علیه کوین سید شرکت کنند. اما در این میان سخنگوی کوین سید نیز اعلام کرده است که نمی‌تواند در این خصوص اظهار نظر کند و همین موضوع موجب خشم بیشتر سرمایه گذاران شده است.

در ماه فوریه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و دادستان کل نیویورک با بیان اظهاراتی علیه این شرکت تحت عنوان کلاهبرداری از سرمایه گذاران برای خریدن یک رمز بی‌ارزش و دروغ گفتن در مورد تخصص مدیران، این مجموعه را متهم اعلام کرد.

اخبار رسانه‌های اجتماعی در مورد کوین سید از همان ابتدای شروع به کار فضای تاریکی را ایجاد کرد و برنامه‌ی این شرکت دیگر در فروشگاه‌های اپل یا گوگل در دسترس نیست.

در تاریخ 16 آوریل، اسناد حقوقی ارائه شده توسط مشاور کوین سید، موریسون کوهن، نشان می‌دهد که ارزهای کاربران این اپلیکیشن به دوج کوین تبدیل شده است. از سوی دیگر وکلای کوین سید خواهان خارج شدن از پرونده‌ها هستند.

در اعلامیه‌ای که هفته گذشته ارائه شد، موریسون کوهن گفت که بنیان‌گذاران کوین سید به تماس‌های آنان پاسخ نداده‌اند و تصمیم گیری‌های مهم در مورد پرونده‌های پیش رو را به تأخیر انداخته‌اند.

موریسون کوهن، در 21 آوریل، تصمیم خود را برای قطع رابطه با کوین سید اعلام کرد. در همین خصوص جیسون گوتلیب، شریک موریسون کوهن، نوشت: واضح است که روابط وکیل و موکل به طور غیرقابل بازگشتی از بین رفته است.

گوتلیب در ادامه از اظهار نظر بیش‌تر در خصوص این پرونده خودداری کرد.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید