چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کمبود بیت کوین واقعی است و علت آن PayPal است ، پانتره...

کمبود بیت کوین واقعی است و علت آن PayPal است ، پانتره (Pantera Capital) ادعا می کند:

شرکت سرمایه گذاری Crypto Pantera Capital در گزارشی که به تازگی منتشر شده ادعا می کند که کمبود بیت کوین در هسته اصلی آخرین قیمت است و PayPal در حال جمع آوری بیشتر BTC تازه استخراج شده است. پانترا می گوید ، آخرین سرویس رمزنگاری از PayPal “در حال حاضر تأثیر بسزایی دارد” ، افزود که حدود 70 درصد از کل BTC جدید در گردش توسط بازرگان پرداخت ربوده می شود.

طبق گفته Pantera ، داده ها نشان می دهد که همه Bitcoins تازه منتشر شده از طریق PayPal و Cash App با هم خریداری می شوند. همانطور که cointelegraph.com گزارش داد ، سیاست پولی بیت کوین برنامه ریزی شده است که با گذشت زمان تورم داشته باشد. با استفاده از مقیاس گسترده ، منجر به افزایش قدرت خرید و کمبود منبع می شود. پانترا ادعا می کند این دومی است که به افزایش سهموی BTC کمک می کند.

Pantera ادعا می کند که خرید بیت کوین امروز بسیار ساده تر از بازار گاو نر قبلی در سال 2017 است. علاوه بر PayPal ، خرده فروشی های بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اکنون شامل Cash App و Robinhood هستند. مقبولیت گسترده تر به این معنی است که سطوح بالاتر قیمت به احتمال زیاد توسط ارز دیجیتال حفظ می شود. در حالی که بیت کوین به طرز باورنکردنی غیرقابل پیش بینی باقی مانده است ، اما تا دو ماه گذشته ؛، یک دوره پایداری به طور غیر معمول طولانی حک شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید