سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کنایه پیتر شف به ایلان ماسک ، قیمت اتریوم و بیت...

کنایه پیتر شف به ایلان ماسک ، قیمت اتریوم و بیت کوین همچنان صعودی است

صبح دیروز پیتر شیف‌؛ فرد شکاک بیت کوین‌، موضوعی را منتشر کرد که در آن از اظهار نظر ایلان ماسک مبنی بر این‌که «بیت کوین یک ارز معیوب است انتقاد کرد‌، اما هنوز هم بهتر از گزینه‌های فیات است».

شیف اظهار داشت که به عنوان مهندس بنیان‌گذار تسلا باید تفاوت بین عنصر ملموس و رشته اعداد را بداند و خاطرنشان کرد که طلا نسبت به بیت کوین کاربرد بیشتری دارد.

پول داده نیست. داده‌ها می‌توانند نشان دهنده پول باشند اما نمی‌توانند جایگزین آن شوند. پول مبادله‌ی کالا را بهبود می‌بخشید ، طلا پول را بهبود بخشید و داده ها طلا را بهبود خواهند بخشید. بیت کوین بازگشت به مبادله است. همه‌ی فروشندگان پول را می‌پذیرند. با استفاده از  بیت کوین شما باید فروشنده‌ای پیدا کنید که آنچه شما می‌خواهید داشته باشد و آنچه را که شما دارید می‌خواهد.

در پاسخ‌، بنیان‌گذار تسلا با انتقاد از دیدگاه شیف در مورد ذخیره سازی طلا برای شخص ثالث به عنوان یک لایه اعتماد دیگر‌، اظهار داشت که:

هرچه باشد بیت کوین یک ارز دیجیتال است!

براساس گزارش کوین تلگراف‌، با توجه به اینکه ماسک در ترویج ارز دوج کوین چیره دست بوده است‌، وی همچنین اظهارات خود را با پیگیری تعجب‌آور ، هشدار داد که قیمت بیت کوین و اتر  همچنین صعودی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید