پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کوین بیس از راه اندازی بازار توکن‌های غیر مثلی خود خبر داد

کوین بیس از راه اندازی بازار توکن‌های غیر مثلی خود خبر داد

صرافی کوین بیس اعلام کرده است که تا پایان سال ۲۰۲۱ بازار توکن‌های غیر مثلی خود را راه اندازی خواهد کرد و نوید داد که این بازار بر روی تعاملات اجتماعی تمرکز خواهد داشت.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی کوین بیس به تازگی اعلام کرده است که بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) خود را تا پایان سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی می‌کند. این صرافی نوید می‌دهد که این بازار روی تعاملات اجتماعی متمرکز خواهد بود و به هنرمندان کمک خواهد کرد تا بتوانند اجتماع خود را بهتر توسعه دهند.

بر اساس جزئیاتی که تاکنون منتشر شده، این بازار از توکن‌های غیرمثلی بر بستر اتریوم پشتیبانی خواهد کرد؛ اما مشخص نیست که آیا از سایر بلاک چین‌ها نیز میزبانی خواهد شد یا خیر.

لیست انتظار دسترسی زودهنگام برای سفارشات این توکن‌ها نیز امروز به وب‌ سایت صرافی اضافه شد.

اگر چه هنوز هم جزئیات کاملی از این اتفاق در دست نیست، اما در گزارش‌های منتشر شده ذکر شده است که کاربران پس از ثبت نام در لیست انتظار این پلتفرم، یک پیوند ارجاع دریافت می‌نمایند. هر چه تعداد ارجاعات کاربران از طریق پیوند آن‌ها بیشتر شود، اولویت آن‌ها در لیست انتظار بیشتر خواهد شد.

اما کوین بیس تنها صرافی رمزارزی نمی‌باشد که به بازار NFT علاقه مند شده است. روز گذشته، FTX U.S نیز از راه اندازی یک بازار ان.اف.تی خبر داد. همچنین در ماه ژانویه بخش اصلی این صرافی خدماتی را برای دارایی‌های غیر مثلی ارائه کرد. از سوی دیگر، صرافی بایننس نیز بازار ان.اف.تی مخصوص به خود را دارد.

لینک منبعcryptobriefing

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید