چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار کوین بیس خطاب به خریداران تتر: این ماه نشد؛ بروید ماه بعد...

کوین بیس خطاب به خریداران تتر: این ماه نشد؛ بروید ماه بعد بیایید…!!!

صرافی کوین بیس (Coinbase) با اشاره به بروز یک مشکل در رابطه با کد نویسی پلتفرم کاربردی حرفه‌ای خود، راه اندازی درگاه (API) معاملات با استیبل کوین تتر را تا ماه آینده به تعویق انداخت.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی کوین بیس(Coinbase)روز چهارشنبه از رسانه‌ی توئیتر خود اعلام کرد: تصمیم گرفته است، زمان راه اندازی Coinbase Pro را تا 6 بعد از ظهر سوم می، به تعویق بیندازد.

درطی دو روز این دومین بار است کوین بیس تصمیم گرفت تا معاملات USDT را به تعویق بیندازد. در حالی که تراکنش‌ها در دسترس باقی میمانند، پلتفرم معاملات رمزارزها ایالات متحده اعلام کرد: در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که این مسئله را در API هسته‌ای و صرافی خود حل کند.

صرافی کوین بیس(Coinbase)،با انتشار توئیتی دیگر اعلام کرد: ما همچنان به گسترش خدمات در Backend برای مقیاس پذیری و تقویت مبادلات ادامه می‌دهیم و می‌خواهیم این زمان را صرف تقویت صرافی کنیم.

با توجه به این موضوع،برای جامعه ارزهای دیجیتال، سوال ایجاد شده بود که آیا این استیبل کوین تتر، کاملاً توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود یا خیر، صرافی کوین بیس تصمیم گرفت تتر(USDT) را در تاریخ 23 آوریل لیست کند.

لینک منبعcoindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید