سه‌شنبه 3 خرداد 1401

گاوین وود

زندگینامه:

قبل از ایجاد پروتکل  همکاری چند زنجیره ای Polkadot ، گاوین وود یکی از بنیانگذاران Ethereum بود که به عنوان مدیر ارشد فناوری آن فعالیت می کرد. دانش آموخته دانشگاه یورک زبان برنامه نویسی Solidid را اختراع کرد و مقاله زرد را برای ماشین مجازی Ethereum منتشر کرد.

وود از زمان ترک پروژه Ethereum در سال 2016 ، به توسعه شرکت نرم افزاری بلاکچین Parity Technologies پرداخت. وی همچنین بنیاد Web3 را بنیان نهاد ، که سازمانی اختصاص یافته به محبوب سازی زیرساختهای غیرمتمرکز اینترنت و Parity است ، یک بستر زیرساخت بلاکچین با قابلیت همکاری که توسط اکوسیستم Polkadot امکان پذیر است.

Wood’s 2020:

وود به عنوان توسعه دهنده اصلی Polkadot ، سال 2020 بر شلوغی این پروژه نظارت داشت که با راه اندازی اولیه آن در ماه مه آغاز شد. توسعه دهنده Polkadot همچنین در رویداد تغییر نام مجدد توکن DOT در ماه آگوست کار کرد و به پروژه و جامعه کمک کرد تا در برابر مبادلات غیرمستقیم که نشانه های “جدید DOT” را قبل از پایان یافتن تغییر نام ذکر کرده است ، مبارزه کند. وود با جزئیات از دستاوردهای سال ، نشان داد که Polkadot با بیش از 63٪ از منابع توزیع بلاکچین در کیف پول ها ، بر صحنه بازی رمزنگاری تسلط یافته است.

Wood’s 2021:

در سال 2021 ، فعالیت های توسعه ای Wood به احتمال زیاد حول بستر 3.0 می چرخد ​​تا سازگاری کامل Ethereum را به شبکه Polkadot برساند. پروتکل های قابلیت همکاری بین زنجیره ای نیز بخش عمده ای از برنامه Wood برای سال آینده خواهد بود. پیشرفتهای اضافی در مجموعه ابزارهای Acala و Moonbeam همچنین می تواند DeFi را در Polkadot در سال 2021 به واقعیت تبدیل کند. در واقع ، با توجه به مقیاس تحولات پروتکل در نظر گرفته شده برای سال 2021 ، DeFi می تواند خود را به عنوان دومین اکوسیستم اصلی DeFi پس از Ethereum تثبیت کند. بنابراین این امکان وجود دارد که DOT ​​با افزایش فعالیت در زنجیره Polkadot به روند مثبت خود ادامه دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید