سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار گرداب کارت های اعتباری / کاسه‌ی صبر PayPal به سر رسید

گرداب کارت های اعتباری / کاسه‌ی صبر PayPal به سر رسید

دن شولمن، مدیرعامل پی‌پل، در مصاحبه با نشریه تایم اعلام کرد تقاضای کاربران برای استفاده از خدماتی که این شرکت به‌تازگی در حوزه ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد فراتر از حد انتظار بوده است.

به گزارش ارزنیوز؛ دن شولمن (Dan Schulman) ، مدیرعامل PayPal، در تایخ 25 آوریل، طی یک مصاحبه با مجله‌ی تایم گفت: تقاضا برای استفاده از خدمات ارز دیجیتال که این شرکت به تازگی ارائه داده است به طور قابل توجهی بیش از حد انتظار بوده است؛ تقاضا در این زمینه چندین برابر آنچه در ابتدا انتظار داشتیم بوده است و هیجان زیادی در این زمینه وجود دارد.

مدیرعامل PayPal مدعی است، PayPal شش سال است که فضای ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارد. با این وجود پی پال به انتظار پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال نشست.

PayPal همچنین در ماه اکتبر گذشته، امکان خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را برای کاربران آمریکایی خود فراهم کرد و در اواخر ماه مارس، سرویس خدمات پرداخت ارز دیجیتال خود را ارائه داد.

به پیش بینی شولمن، طی ده سال آینده تغییرات چشمگیری در سیستم مالی رخ خواهد داد.

به اعتقاد او خدمات پرداخت امروز را ناکارآمد می‌کند و در این خصوص اعلام کرد: اگر یک چک را نقد کنید، دریافت پول می‌تواند سه روز طول بکشد. اگر حواله بین المللی انجام دهید، گرفتن پول شما می‌تواند هفت روز طول بکشد. رئیس PayPal پیش بینی می‌کند که در آینده حداکثر 10 superapps برای خدمات پرداخت استفاده شوند و پول نقد با کاهش چشمگیر روبرو می‌شود.

وی همچنین پیش بینی می‌کند که در نهایت کارت‌های اعتباری از بین می‌روند و تلفن‌های همراه جایگزین آن‌ها می‌شوند. پی‌پل همچنین امکان خریدوفروش، ارسال و نگهداری ارزهای دیجیتال را از طریق برنامه موبایلی وِنمو آغاز کرده است.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید