جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار گفتگوی باور نکردنی میلیاردر مشهور با تحلیلگر سه ساله

گفتگوی باور نکردنی میلیاردر مشهور با تحلیلگر سه ساله

لیلی نایت، سه ساله، در تاریخ 13 آوریل، با مایکل سیلور در مورد افکارش در خصوص بیت کوین و برناه‌هایش برای آینده مصاحبه کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ لیلی نایت سه ساله، جوان‌ترین مربی و تحلیلگر بیت کوین جهان، در یک ویدیو منتشر شده در 13 آوریل، با مایکل سیلور بنیانگذار میلیاردر میکرو استراتژی برای کانال یوتیوب این شرکت مصاحبه کرد.

در این مصاحبه، لیلی خاطرنشان کرد: جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین توسط سایلور (salor)، از آگوست 2020، یک حرکت بزرگ بوده است.

این کودک نوپا و هودلر شناخته نشده، در اواسط ماه فوریه، پس از انتشار ویدئویی با کمک والدینش که در آن توضیح پویایی بیت کوین را با استفاده از آب نبات اسکیتلس ارائه‌ می‌کرد، به نوعی احساسات عموم را در فضای رمزنگاری برانگیخت.

این فیلم مورد توجه سایلور و میلیاردر رمزارز دیگر تایلر وینکلووس قرار گرفت و هر دو ویدیو را مجددا باز نشر دادند. وینکلوس افزود که لیلی، یک کودک 3 ساله، بیت کوین را بهتر از بیشتر بانک‌داران مرکزی درک می‌کند.

پدر لیلی در یکی از موضوعات رددیت خاطرنشان کرد:  ایده خنده دار مصاحبه با Saylor بعد از این‌که او برای تشکر از بزرگترین مبلغ بیت کوین در جهان برای پخش مجدد ویدئو اقدام کرد، رخ داده است. سیلور نیز به این ایده پاسخ مثبت داد.

هرچند این ویدئو به ویرایش زیادی احتیاج داشت، زیرا وی مجبور بود از لیلی بخواهد تا با رشوه و پیشنهادات جذاب بی صدا بنشیند و در نهایت توانستند سوالاتی را که مؤسسه‌ی میکرو استراتژی بعداً به آن‌ها پاسخ داده است، ضبط کنند.

میکرو استراتژی در همین خصوص گفت: ما مجبور شدیم تا پس از طرح سوالات با لیلی بازی کنیم و به او پیشنهادات هیجان انگیز بدهیم و بعد از هر سوال مکث کردیم تا سایلور پاسخ دهد. کاش می‌توانستیم این کار را به صورت زنده انجام دهیم، اما لیلی در این سن خیلی غیرقابل پیش بینی است.

در اولین سوال این مصاحبه لیلی از سایلور پرسید: چه زمانی اولین بیت کوین را خریداری کردید؟ چه چیزی شما را متقاعد به خرید کرد؟

سایلور در پاسخ به این سوال بیان کرد: به دلیل سؤظن بر سر شکسته شدن پول، در مارس 2020، به دنبال استراتژی‌های جدید خزانه داری برای حفظ ارزش سهامداران بودم. من به دنبال یک راه حل دیوانه‌وار رفتم. و از کشف بیت کوین، ذخیره ارزشمند در مدت زمان طولانی، بسیار خوشحال شدم. بنابراین هنگامی که بیت کوین را کشف کردم و تمام ویژگی‌های آن را به عنوان یک شبکه نظارت بر دیجیتال درک کردم، شروع به خرید آن کرده و متوقف نشدم.

مربی جوان در سوال بعدی خود گفت: بسیاری از مردم توسط بیت کوین گمراه می‌شوند به نظر شما بزرگترین تصور غلط در این حوزه چیست؟

این میلیاردر عنوان کرد: مردم اغلب بیت کوین را به عنوان یک ایده سرمایه گذاری یا دارایی سوداگرانه توصیف می‌کنند، با این حال، او آن را به عنوان اولین شبکه نظارت بر جهان توصیف می‌کند. بیت کوین یک فناوری است و وقتی به عنوان یک فناوری بهتر برای پولسازی به آن فکر می‌کنید، آن وقت می‌فهمید که این فقط یک تجارت نیست. این در واقع راهی برای اندیشیدن به جهان است.

لیلی در پایان پرسید: هدف بعدی شما چه چیزی است؟

سیلور پاسخ داد: من مشتاقانه منتظر هستم تا همه‌ی تلاش خود را برای گسترش بیت کوین به میلیاردها نفر و همچنین آموزش جهان در مورد مزایای بیت کوین انجام دهم . همچنین وقتی زمان آزاد پیدا کنم، می‌خواهم بیت کوین بیشتری بخرم.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید