پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار یونی سواپ در روزهای اوج دیفای به ۱۰۰ میلیارد دلار رسید

یونی سواپ در روزهای اوج دیفای به ۱۰۰ میلیارد دلار رسید

در حالی که حجم معاملات تجمعی در پی رونق مالی غیرمتمرکز به ۱۰۰ میلیارد دلار رسیده است‌، ارز غیرمتمرکز  یونی سواپ در روز دوشنبه‌، ۱۵ فوریه به یک نقطه‌ی عطف مهم رسید.

طبق گزارش cointelegraph.com؛ هایدن آدامز‌، مدیر عامل یونی سواپ، روز دوشنبه در توئیتی نوشت این سایت اولین صرافی غیرمتمرکز است که معاملات بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار را مدیریت می‌کند. با استفاده از داده‌های Dune Analytics‌، از روز دوشنبه‌، آدامز حجم تجمعی ۱۰۱.۵ میلیارد دلار را نشان داد. این نمودار افزایش سریع یونی سواپ از آغاز اولین بازار گاوی دیفایدر اواسط سال ۲۰۲۰ را نشان می‌دهد.

براساس گفته‌های یونی سواپ؛ کوین گکو در ۲۴ ساعته گذشته معاملات بیش از ۱.۲ میلیارد دلار را پردازش کرده است و آن را در میان بزرگ‌ترین مبادلات تجاری ارزهای دیجیتال قرار داده است.

طی هشت ماه گذشته؛ مبادلات غیرمتمرکز‌، که اغلب به آنها DEX گفته می‌شو‌د، شاهد افزایش قابل توجه حجم بوده‌اند. به دلیل تصویب سریع رمزهای مدیریت DeFi ، آن‌ها اکنون تسلط بر مبادلات متمرکز را هدف قرار داده‌اند.

یونی سواپ به دلیل مزیت و توانایی در جایگزینی پروژه‌های ارزهای جدید‌، به عنوان بخشی اساسی از بازار DeFi ظهور کرده است. این صرافی در اواخر سال ۲۰۲۰ حدود ۴۰۰ عدد توکن یونی را به مشتریانی که قبلاً در نقدینگی آن کمک کرده بودند هدایت کرد. این توکن‌ها در آن زمان ۳۵۰۰ دلار ارزش داشتند اما امروزه به ۸ هزار و ۴۰۰ دلار ارزش رسیده‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید