چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار یک مقام فرانسوی می خواهد نحوه تنظیم رمزنگاری و بلاکچین در اروپا...

یک مقام فرانسوی می خواهد نحوه تنظیم رمزنگاری و بلاکچین در اروپا را تغییر دهد

رابرت اوفل ، رئیس Autorité des Marchés Financiers ، در پنجمین کنفرانس سالانه FinTech و مقررات‌، به موضوعات نظارتی واقعیت رمزنگاری شده پرداخت. این مقام ادعا کرد که ناظران مالی باید به دلیل رشد گسترده در بازار ، رویکرد جدیدی را در تنظیم ابزارهای مالی مبتنی بر بلاکچین در پیش بگیرند.

افل پیشنهاد کرد که سازمان اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA) مرجع مسئول این حوزه جدید تنظیم و نظارت باشد. افلل خاطرنشان کرد که مرحله کنونی تنظیم مقررات در اتحادیه اروپا تدوین دستورالعمل ها و سیاست ها را برای ESMA آسان می‌کند:

“از آنجا که این آیین نامه کاملاً جدید است ، تهیه صلاحیت ESMA از همان ابتدا آسان تر از آن است که در مرحله بعدی مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر این ، منطقی است که تمام تخصص را در همان مقام جمع کنیم ، زیرا هزینه ورود به دنیای رمزنگاری بسیار زیاد است.

ESMA که در پاریس واقع شده است ، یک مرجع مستقل اتحادیه اروپا است که با حفظ حمایت از سرمایه گذاران و ارتقا markets بازارهای مالی با ثبات‌، از ثبات سیستم مالی اتحادیه محافظت می کند. در سال ۲۰۱۸‌، ESMA با هشدار مشترکی مبنی بر اینکه ارزهای رمزپایه دارایی بسیار خطرناکی هستند ، به سرمایه گذاران هشدار داد که “سرمایه ای را که نمی توانند از دست بدهند سرمایه گذاری کنند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، Ophèle همچنین مقررات بیشتری را از جمله جعبه شن و ماسه نظارتی برای صنعت رمز امنیتی پیشنهاد کرده است. این مقام مسئول اظهار داشت که قوانین فعلی مانع توسعه فناوری بلاکچین می شود زیرا برای سیستم های متمرکز برنامه ریزی شده است. افلل اظهار داشت که ماهیت غیر متمرکز بلاکچین می تواند نقشی اساسی در اقتصاد اروپا داشته باشد:

DLT خطرات را کاهش می دهد ، هم با سرعت بخشیدن به زنجیره بازار و هم با ماهیت توزیع شده آن که می تواند برخی از خطرات سایبری ناشی از زیرساخت های بازار متمرکز را کاهش دهد ، مانند یک نقطه خرابی همچنین این مسئله است که اروپا را حفظ کنیم زمانی رقابتی است که رویکردهای مشابهی در بسیاری از کشورها در حال گسترش است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید