سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ۲ دلیلی که آلت کوین‌ها با افت قیمت مواجه می‌شوند.

۲ دلیلی که آلت کوین‌ها با افت قیمت مواجه می‌شوند.

پس از آنکه قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین رقم گذشته خود در بیش از ۴۹ هزار دلار رسید ، آلت کوین ها در ۱۴ فوریه با افت شدید روبرو شد. زمان سقوط بازار آلتکوین قابل توجه بود زیرا با تجمع بیت کوین اصلاح شد، که به طور معمول اتفاق نمی افتد .

براساس cointelegraph.com، دو توضیح اساسی وجود دارد که چرا، با توجه به قدرت ارز رمزپایه پیشرو ، بازار آلت کوین ها عقب نشینی کرد.

در ابتدا ، با افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین سطح از بازار ارزهای رمزپایه، حجم زیادی از بازار ارز را به خود جلب کرد. این به طور طبیعی باعث تغییر بازار به سمت بیت کوین شد که منجر به کاهش آلت کوین ها شد.

دوم، اتر (ETH)، که اغلب بازار آلت کوین ها را رهبری می کند، به طرز چشمگیری به سمت بیت کوین سقوط کرد.

مجموعه این دو دلیل، همراه با عدم اطمینان در مورد بیت کوین در محدوده مقاومت ۵۰ هزار دلاری، فشار فروش بر صنعت آلت کوین را تشدید کرده است.

یک تاجر مستعار معروف به “Kaleo” تأکید کرد که پیش بینی افزایش ۵۰ هزار دلاری بیت کوین احتمالاً ساده است. اما اگر بیت کوین از مرز ۵۰ هزار دلار بگذرد، همچنان یک سوال مهم باقی خواهد ماند که جهت چرخه قیمت کوتاه مدت بازار رمزنگاری را تعیین خواهد کرد. او گفت:

“بنابراین تشخیص این حرکت به زیر ۵۰ هزار دلار فوق العاده آسان بود. سوال اصلی این است که بعد چه اتفاقی می‌افتد. من متمایل به ادغام مختصر و خارج شدن از محدوده هستم ، اما بلاتکلیف هستم. چقد طول میکشه؟ آیا رد می شود؟

اگر بیت کوین برای اولین بار قبل از شکستن $ ۵۰ هزار ادغام شود، به طور بالقوه انتظار می رود که این الگو در آینده نزدیک به نفع آلت کوین ها باشد. در طی روند صعودی بیت کوین، آلت کوین‌ها با ادغام بیت کوین پس از افزایش ضربان اولیه شروع به افزایش می‌کنند. با این حال، هنگامی که بیت کوین در حال تجمع است و یا یک بازپرداخت جزئی دارد ، آلت کوین همچنین شاهد کاهش قیمت قابل توجهی در برابر بیت کوین و دلار آمریکا است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید