پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ۸۰۰ میلیون دلار اتریوم از کوین بیس خارج شد، احتمالا سازمان‌ها در...

۸۰۰ میلیون دلار اتریوم از کوین بیس خارج شد، احتمالا سازمان‌ها در حال ذخیره اتریوم هستند

کی یونگ جو (Ki Young Ju)، مدیر عامل CryptoQuant فاش کرده است که هفته گذشته مقدار بسیار زیادی اتریوم به ارزش تقریبی یک میلیارد دلار از صرافی کوین بیس (Coinbase) خارج شده است.

به گزارش ارزنیوز؛ در توییت جدید کی یونگ جو، آمده است که مقدار 400000 واحد اتریوم به ارزش 800 میلیون دلار از صرافی بزرگ آمریکایی کوین بیس (coinbase) برداشت شده است و این اتفاق می‌تواند به دلیل افزایش تقاضای سازمانی برای دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار باشد.

در اوایل سال جاری، گری اسکیل (Grayscale) غول مدیریت دارایی رمزنگاری فاش کرد که در سه ماهه آخر سال 2020، 93٪ از کل سرمایه‌های ورودی به بازار دارایی‌های دیجیتال از سوی شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات بزرگ بوده است. متوسط سرمایه گذاری هفتگی در (Ethereum Trust) صندوق امانی اتریوم Grayscale  در آن دوره 26.3 میلیون دلار بوده است.

در اوایل ماه مارس، پلتفرم تحلیلی داده های رمزنگاری سانتیمنت (Santiment) اعلام کرد که سرمایه گذاران بزرگ (کسانی که بیش از 10 هزار ETH دارند) تقریبا 70 درصد از موجودی این دارایی دیجیتال را تحت کنترل خود دارند.

به گفته شرکت سرمایه گذاری دارایی‌های دیجیتال CoinShares، ماه گذشته، اتریوم شاهد یکی از بزرگترین جریان‌های ورودی سرمایه نسبت به سایر ارزهای رمزپایه بوده است.

طبق گزارش CoinShares، جریان ورودی سرمایه از طریق سرمایه گذاران سازمانی به شبکه اتریوم، از ابتدای ماه مارس تا 26 مارس به 130 میلیون دلار رسیده است، در حالی که کل سرمایه ورودی به کل بازار ارزهای رمزپایه 469 میلیون دلار بوده است. این رقم تقریباً 28٪ از کل ورودی سرمایه است در حالیکه سرمایه بازار Ethereum تنها 12٪ ازکل فضای بازار را به خود اختصاص داده است.

از اول سال میلادی جاری تا به امروز کل مبلغ سرمایه ورودی به اتریوم به رقمی بالغ بر 744 میلیون دلار می‌رسد که 17٪ از کل سرمایه ورودی به بازار دارایی‌های رمزنگاری را نشان می‌دهد.

لینک منبعdailyhodl

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید