جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار تقریباً تمام سیستم های درگاه آنلاین امروز ؛ بیش از یک ساعت...

تقریباً تمام سیستم های درگاه آنلاین امروز ؛ بیش از یک ساعت از کار افتادند

طبق گفته‌ی وبسایت فدرال رزرو، دسترسی در خدمات «فدلاین کمند» (FedLine Command)، «فدلاین دایرکت» (FedLine Direct)،‌ «فدلاین وبسرویس» (FedLine Web services)، «فدآسیٰ‌اچ»، «سنترال بانک» (Central Bank)،‌ «فدکش» (FedCash)،‌ «فدوایر فاند» (Fedfund)، «فدوایر سکیوریتی» (Fedwire Securities)ِ و «نشنال ستلمنت سرویس» (National Settlement) برای دو ساعت دچار قطعی شد.

بسیاری دیگر نیز دچار اشکال شده بودند که بعد از زمانی کوتاه درست شدند. فقط سرویس (FedLine Advantage) در زمان انتشار این خبر هنوز دارای مشکلات بوده و دسترسی به آن ممکن نیست.

سیستم (FedMail) به دلیل اختلال در خدمات آنلاین ماند، به بانک مرکزی این امکان را می‌دهد تا اطلاعات مربوط به خدمات خود را به سازمان‌های شرکت کننده ارائه دهد.

براساس کوین تلگراف،‌ راشل لیا سیگل‌؛ خبرنگار واشنگتن پست  ادعا کرد که از بانک فدرال خبری مبنی بر این‌که کارکنان آن «در حال حاضر در مورد  رفع اختلال در سرویس‌های متعدد تلاش می‌کنند» دریافت کرده است.

به گفته‌ی سیگل‌، جیم استریدر از بانک فدرال رزرو ریچموند اظهار داشت:

یک خطای عملیاتی فدرال رزرو منجر به اختلال در سرویس دهی در چندین خط مشاغل شد. ما در حال بازیابی خدمات هستیم و با کلیه مشتریان خدمات مالی فدرال رزرو نیز در مورد وضعیت عملیات در ارتباط هستیم.

FedACH که توسط بانک مرکزی تأسیس شده‌، از مزایای تأمین اجتماعی‌، بازپرداخت مالیات و بسیاری از سپرده‌های مستقیم حقوق و دستمزد برای کارمندان فدرال استفاده می‌کند‌، در حالی که Fedwire یک سیستم انتقال وجوه تسویه حساب بین المللی معتبر است.

خلاصه:

تقریباً همه‌ی  خدمات موجود از طریق درگاه آنلاین فدرال رزرو امروز بیش از یک ساعت از کار افتادند.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/all-of-the-federal-reserve-s-wire-and-ach-systems-are-down

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید