چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار Almeda Research مشتاق موج سواری با Efficient Frontier

Almeda Research مشتاق موج سواری با Efficient Frontier

کمپانی تحقیقاتی آلمدا (Almeda Research)، دو میلیون دلار بر یک سازنده ی بازار مستقر درتل ‌آویو سرمایه گذاری کرد و ادعا می‌کند، ماهانه ۱۰ میلیارد دلار از طریق ۵۰ صرافی ارزدیجیتال پردازش خواهد کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ این خبر توسط Efficion Frontier در 15 مارس منتشر شد و به دنبال آن، شرکت عنوان کرد که بودجه خود را صرف “گسترش ترازنامه” و افزایش موقعیت در بخش دارایی های دیجیتال خواهد کرد.

روئی لووا، مدیر اجرایی Efficient Frontier، اظهار داشت: سم بنکمن فرید، بنیان گذار و مدیر عامل کمپانی Almeda Research ، 2میلیون دلار، در بازار ارزهای دیجیتال، بر روی یک سازنده بازار مستقر در تل آویو به نام Efficient Frontier سرمایه گذاری کرده است.

به گفته ی بنکمن فرید، اعلام این بودجه، از چنین تیم قدرتمندی ناامید کننده است و به ما کمک می کند تا پیشنهاد ارزش خود را برای شرکایمان بهبود ببخشیم.

سام بانكمن فرید در ادامه افزود: Efficient Frontier یكی از پیشرفته ترین شركت های تجاری در بازار ما است.

ما از روزهای اول با هم کار می کرده ایم  و تیم  فناوری و چشم انداز آن ها از صنعت، باعث ایجاد هیجان در ما، برای شراکت و پیشرفت با این مرکز شده است. Efficient Frontier همچنین توسط شرکت های سرمایه گذاری قدرتمندی مانند Collider Ventures و Follow The Seed پشتیبانی می شود.

از زمان راه اندازی افیشینت فرونتیر، در سال 2017، ساخت بازار نقدینگی ده ها مبادله دیجیتالی، از جمله سیستم عامل های متمرکز و غیرمتمرکز را پشتیبانی کرده است. لووا با اشاره به حجم تجارت صدها درصدی Efficient Frontier در سال 2020 اظهار داشت که سال گذشته برای صنعت و رشد ما بسیار مهم بوده است.

این شرکت ادعا می کند که نقدینگی را برای بیش از 1000 جفت ارز در بازارهای محلی و بازارهای مشتقه تأمین کرده و در 50 صرافی مختلف، به حجم ماهانه ی 10 میلیارد دلار نزدیک شده است.

ماه گذشته، شرکت تحقیقاتی آلمدا اعلام کرد که، 40 میلیون دلار در پروتکل oxygen DeFi سرمایه گذاری کرده است که با یک بستر وام مستقر در سولانا (Solana) و برنامه سفر Maps.me ادغام می شود.

 آلمدا همچنین در ماه ژانویه 50 میلیون دلار در Maps.me سرمایه گذاری کرد، و با شروع همکاری در این برنامه ی سفر وعده داده است که، بودجه ی غیرمتمرکز را برای 140 میلیون کاربر خود به ارمغان آورد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید