جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار CFO می گوید ، توییتر در حال بررسی پرداخت Bitcoin برای کارمندان...

CFO می گوید ، توییتر در حال بررسی پرداخت Bitcoin برای کارمندان است

به گفته مدیر ارشد مالی تجارت ، Twitter ممکن است شرکت عظیم بعدی برای خرید بیت کوین باشد. طبق cointelegraph.com ، ند سگال ، که از سال 2017 به عنوان مدیر مالی توییتر فعالیت می کند ، امروز در مصاحبه ای با Squawk Box CNBC ، به نگرانی در مورد چگونگی ارتباط توییتر با آخرین سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین (BTC) تسلا در هفته جاری اشاره کرد. . سگال گفت این غول فناوری از نزدیک سایر شرکت ها را رصد می کند و احتمالاً دارایی رمزنگاری را به کتاب های خود اضافه می کند یا از آن برای حقوق کارمندان توییتر استفاده می کند.

“ما بسیاری از تفکرات اولیه را انجام داده ایم تا در نظر بگیریم که اگر کارمندان بخواهند Bitcoin بگیرند ، چگونه می توانیم حقوق را پرداخت کنیم ، چگونه ممکن است ما به یک فروشنده بیت کوین پرداخت کنیم و آیا ما باید در ترازنامه خود بیت کوین داشته باشیم یا خیر. ”

اگرچه مدیر مالی گفت که توییتر “هنوز تغییری ایجاد نکرده است” ، وی افزود که اگر افراد کافی در انجام معاملات BTC با این شرکت فناوری دخیل باشند ، نقطه اوج می تواند باشد. “وقتی ارزها را پرچین می کنیم ،

وقتی ما در یک کشور دیگر تجارت می کنیم ، وقتی به همه مواجهه های مختلفی که داریم فکر می کنیم ، واقعاً سعی می کنیم همان رویکردی را در مورد بیت کوین در پیش می گیریم که نسبت به سایر انواع دیگر خطراتی که ما داریم  ،دارایی ها و بدهی های خود را مطابقت دهیم .

توییتر کسری از اندازه شرکتی مانند تسلا است که سقف بازار آن در این هفته به 780 میلیارد دلار رسیده است و سرمایه بازار بیش از 51 میلیارد دلار است. قیمت بیت کوین پس از اعلام خرید تسلا به ارزش 1.5 میلیارد دلار بیت کوین و در نظر گرفتن پذیرش آن برای پرداخت ، به بالاترین قیمت خود در تاریخ 48200 دلار رسید. اگر سایر شرکتهای چند میلیارد دلاری گزارشهای مشابه یا استراتژیهای پذیرش را گزارش دهند ، این می تواند به افزایش حتی بیشتر قیمت کمک کند

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید