جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ETF بیت کوین در انتظار تصویب و عرضه

ETF بیت کوین در انتظار تصویب و عرضه

بر اساس اطلاعیه کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا، این نهاد درخواست ثبت ETF بیت کوین شرکت والکری را برای لیست شدن پذیرفته است. همچنین احتمال می‌رود که این ETF در روز دوشنبه برای اولین بار در بازار عرضه شود.

به گزارش ارزنیوز؛ با استناد به اطلاعیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر)، این نهاد احتمالاً درخواست ثبت ETF بیت کوین شرکت والکری (Valkyrie) را برای فهرست‌شدن در نزدک پذیرفته است.

همچنین طبق نامه منتشر شده از یون آه چوی، نایب رئیس بخش ارزیابی صلاحیت صندوق‌های قابل معامله برای فعالیت در بورس نزدک، ETF بیت کوین والکری مجوز دریافت کرده است.

والکری در این خصوص عنوان کرد: ETF استراتژی بیت کوین خود را با قراردادهای آتی تسویه نقدی غیر مستقیم به دارایی رمزنگاری ارائه می دهد. این قراردادها با استفاده از یک شرکت تابعه مستقر در جزایر کیمن که کاملاً متعلق به صندوق است، با مبادلات ثبت شده در کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده خریداری می‌شود.

به طور رسمی، مهلت تأیید SEC برای برنامه ETF والکری تا روز 25 اکتبر است، اما می تواند تا دسامبر نیز تمدید شود.

اما روز گذشته، با توجه به مدارکی که پرو شیرز (ProShares)، شرکت فعال در زمینه ارائه محصولات سرمایه‌گذاری، به کمیسیون بورس آمریکا ارائه کرده است، نشان داده شد که این مؤسسه تأیید این کمیسیون را برای عرضه صندوق قابل‌ معامله در بورس (ETF) بیت کوین دریافت کرده و احتمالاً روز دوشنبه برای اولین بار ETF بیت کوین خود را در بازار عرضه می‌کند.

این احتمال وجود دارد که پرو شیرز اولین عرضه‌کننده ETF بیت کوین در بازار آمریکا باشد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید