جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کنگره ی فدرال رزور درحال بحث برای وارد کردن دلار دیجیتال در...

کنگره ی فدرال رزور درحال بحث برای وارد کردن دلار دیجیتال در بازار

در جلسه‌ی تشکیل شده از کمیته‌ی خدمات مالی مجلس،‌ پاول یه سوالات پاتریک هنری نماینده‌ی مجلس پاسخ داد:

به احتمال زیاد دلار آمریکا با مسائل امنیت ملی و اقتصادی ایالات متحده روبه رو خواهد شد. پاول اظهار داشت نگرانی‌های زیادی در پیرامون این پروژه وجود دارد که به همین دلیل بانک فدرال قصد ارتباط با مردم را دارد.

وی ادامه داد:

امسال باید تعاملاتی با مردم نسبت به سیاست‌هایی که درنظر داریم،‌ داشته باشیم. در همین حال، ما در حال کار بر روی چالش‌های فنی هستیم و همچنین با سایر بانک‌های مرکزی در سراسر جهان که این کار را انجام می‌دهند همکاری و مشارکت داریم.

پاول همچنین افزود:

بانک فدرال باید در هنگام ایجاد دلار دیجیتال سلامت سایر بازارها را در نظر بگیرد ، وی اضافه کرد که ممکن است ابتدا لازم باشد این پروژه به قانون‌گذاران ارجاع داده شود. ما به خوبی مطلع هستیم که برای چنین چیزی به مجوز قانونی احتیاج داریم. فعلا هیچ چیز مشخص نیست.

براساس کوین تلگراف؛ اظهارات رئیس صندوق بانکداری فدرال به دلیل حضور دیروز وی در مقابل کمیته بانکی بود که در آن اظهار داشت:

بانک فدرال همه‌ی جوانب را به شدت بررسی می‌کند، تمامی جوانب این موضوع که ایا ایالت متحده می‌تواند دلار دیجیتال را روانه‌ی بازار نماید یا خیر مورد بررسی است. ارزهای دیجیتال در این تصمیم تاثیری نخواهند گذاشت.

در همین حال‌، فدرال رزرو با یک چالش فنی دیگر روبرو شد‌، زیرا تقریباً تمام خدمات ارائه شده از طریق درگاه آنلاین خود بیش از یک ساعت آفلاین بود. در در زمان انتشار  این خبر، همه خدمات بانک فدرال رزرو به استثنای خدمات حساب در دسترس عموم هستند.

خلاصه:

به گفته‌ی فدرال رزرو سال ۲۰۲۱ سالی پرچالش برای دولت و مردم به دلیل وارد کردن دلار دیجیتال به بازار خواهد شد. کنگره‌ی آمریکا به دنبال دلار دیجیتال است به همین دلیل باید روابط خود را با مردم و قانون‌گذاران آمریکا گسترش دهد.

منبع:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید