سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار Gemini حضانت یک بانک سرمایه گذاری برزیلی را برعهده می‌گیرد

Gemini حضانت یک بانک سرمایه گذاری برزیلی را برعهده می‌گیرد

صرافی رمز ارزهای آمریکایی Gemini، آمادگی خود را برای تقبل هزینه‌های نگهداری صندوق آینده بیت کوین بانک برزیلی BTG Pactual اعلام کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ Gemini، صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده و متولیان تأسیس آن تایلر و کامرون وینکلوس، اعلام کردند که قرار است بزرگ‌ترین بانک سرمایه گذاری برزیل BTG pactual، خدمات نگهداری جدیدی را در صندوق بیت کوین تازه تاسیس خود ارائه دهد.

اعلامیه 5 آوریل نشان می‌دهد که شرکت‌های تابعه Gemini ،Gemini Custody و Gemini Fund Solutions خدمات سفارشی را برای صندوق حضانت ارائه خواهند داد. این پست همچنین به یک هم سویی فلسفی بین دو شرکت اشاره می‌کند.

ماه گذشته، طرح افتتاح صندوق سرمایه گذاری چند بازاره BTG Pactual’s Bitcoin 20 به تصویب رسید، این صندوق اولین صندوق راه اندازی شده توسط یک بانک سرمایه گذاری برزیلی است که در صورت فعال شدن در 5 آوریل، می‌تواند بیت کوین را تحت تأثیر قرار دهد.

این صندوق 20٪ از دارایی‌های خود را تحت مدیریت یا AUM در بیت کوین سرمایه گذاری می‌کند، در این بین gemini وظیفه ذخیره سازی ایمن سکه‌ها را برعهده دارد. این صندوق همچنین 55٪ از AUM خود را به اوراق خزانه، 20٪ به گواهی سپرده بانکی و 5٪ به عملیات بازپرداخت اختصاص می‌دهد. تمام مشتریان BTG Pactual می‌توانند به صندوق دسترسی پیدا کنند.

بر اساس بررسی‌های انجام شده از این خبر، Will Landers از BTG Pactual Asset Management بر تمایل بانک برای دموکراتیزه کردن سرمایه گذاری در بیت کوین از طریق محصولی که از نظر هزینه در دسترس باشد، تأکید کرد.

BTG Pactual اخیراً توجه دارایی‌های دیجیتال بسیاری را جلب کرده است، و با کمک شریک مدیر این بانک، مارسلو فلورا، فاش کرد که بانک از ماه گذشته شروع به تهیه یک مجموعه ویدیویی آموزشی در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال کرده است.

فلورا در LinkedIn خود اظهار داشت که ما در سه قسمت، تاریخچه بیت کوین، پذیرش موسسات، نحوه سرمایه گذاری، نحوه کار بلاکچین و اینکه در چه مرحله‌ای از منحنی پذیرش فناوری قرار دارد را بیان خواهیم کرد.

BTG Pactual مدت زیادی است که از ابتکارات در بخش رمزارزها چشم پوشی کرده است، زیرا این شرکت در سال 2019 رمزهای امنیتی با پشتیبانی املاک و مستغلات را راه اندازی کرده بود.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید