جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار Opensea در حال برنامه ریزی برای ازبین بردن کارمزدها

Opensea در حال برنامه ریزی برای ازبین بردن کارمزدها

بازار خرید و فروش NFTها (Opensea) قصد دارد با تکیه‌بر بروزرسانی‌های اتریوم دو و استفاده از الگوریتم‌ Immutable X هزینه‌های معاملاتی، که تازه واردان را شوکه کرده است را کاهش دهد.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی (NFT) Opensea  در حال برنامه ریزی برای ادغام مقیاس پذیری اتریوم (Ethereum) ، برای حذف کارمزدهای گزاف گاز تلاش و برنامه ریزی می‌کند، این نکته‌ی مهمی است برای بسیاری از کاربران جدید که به فضای NFT هجوم می‌آورند.

این صرافی قرار است از طریق پروتکل غیرمتمرکز Immutable X پشتیبانی تجارت اضافه کند.

OpenSea در روز چهارشنبه گفت: این فناوری تأیید تجارت، افزایش مقیاش پذیری و کارمزد صفر گاز را فراهم می‌کند.

رئیس Opensea گفت: ادغام Immutable X ما را قادر می‌سازد که بدون این‌که امنیت شبکه‌ی اتریوم را از بین ببریم، به کاربرهایمان تجربه‌ی تجارت بدون گاز را ارئه دهیم. ما این کار را برای توسعه دهنگان بازی و بازیکنان آینده OpenSea انجام خواهیم داد که از این راه حل مقیاس بهره مند شوند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، این پروتکل قادر به پردازش بیش از 9000 تراکنش در ثانیه است.

این شرکت در یک پست وبلاگ در ماه اکتبر سال2020 نوشت: ما Immutable X را به عنوان ZK-rollup با همکاری StarkWare ساختیم. ZK-rollup  یک روش رمزنگاری برای تأیید و حل و فصل دسته جمعی معاملات است. StarkWare، یکی از توسعه دهندگان برجسته این فناوری، اخیراً 75 میلیون دلار سری B جمع آوری کرده است.

Immutable X در پست وبلاگ خود اضافه کرد:

ZK-rollup تنها راه حل فوق است که می‌تواند بدون مصالحه مقیاس بندی شود، و اگرچه هنوز معایبی در زمینه محاسبات عمومی دارد، اما این چالش‌ها به سرعت برطرف می‌شوند.

OpenSea یکی از بزرگترین صرافی‌های NFT در جهان است و با هیاهو و تقاضای اخیر در همه چیز، از جمله هنر و موسیقی توکن سازی گرفته تا پوشیدنی‌های دیجیتال ، به شدت تلاش کرده است.

رابی فرگوسن ، یکی از بنیانگذاران Immutable گفت: “پشتیبانی OpenSea از Immutable X یک گام به جلو برای مقیاس گذاری NFT های Ethereum است.” ما مشتاقانه منتظر حمایت از رشد آن‌ها با پروتکل خود هستیم.

لینک منبعcoindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید