پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه تحلیل آلت کوین Ripple درگیر جزر و مد/ ریزش عناوین منفی بر سر XRP

Ripple درگیر جزر و مد/ ریزش عناوین منفی بر سر XRP

در میان نوسانات ارزی هفته گذشته، که در نهایت به صعود هیجانی چندین ارز انجامید، به نظر می‌رسد که Ripple با فشار ۳۰٪ روزانه حتی از بیت کوین و اتریوم نیز پیشی گرفته است.

به گزارش ارزنیوز؛ در میان فشارهای آخرهفته گذشته برای صعود چندین ارز، به نظر می‌رسد Ripple’s XRP با قبول فشار روزانه 30 درصد، و پشت سر گذاشتن مشکلات قانونی متعدد و تحمل شایعاتی که برای بار دیگر در برخی از صرافی‌ها به گوش می‌رسید، پیشرو میدان شده باشد.

جایی که بیت کوین و اتریوم فقط در یک روز به ترتیب 2.7 و 3.4 درصد افزایش داشتند، XRP پیش از عقب نشینی به اوج خود یعنی 1.36 دلار صعود کرد و  در نهایت در 1.32 دلار ثابت ماند. فشار اخیر همچنین XRP را پس از BNB، ETH، BTC در رتبه چهارم و در بین 10 ارز دیجیتال برتر بازار قرار داد .

در همین روزها، تجمعی مقابل سازمان کمیسیون بورس و اوراق بهادار انجام شد و بر‌اساس اتهامات زده شده عنوان می‌کرد که 1.3 میلیارد دلار ICO XRP، یک پیشنهاد اوراق بهادار ثبت نشده است. این خبر باعث شد مبادلات متعدد این ارز از لیست ارزهای برتر خارج شده و XRP جایگاه خود را به عنوان سومین ارز بزرگ توسط marketcap از دست بدهد، در آن زمان به نظر می‌رسید که این ارز ممکن است به طور کامل از لیست 10 ارز برتر نیز خارج شود.

اخبار بد برای XRP با حل پرونده SEC متوقف نشد. در ماه مارس، مدیر عامل شرکت Ripple، برد گارلینگ هاوس اعلام کرد که این شرکت روابط خود را با Moneygram منحل خواهد کرد، مشارکتی که اخیراً بسیار مورد توجه قرار گرفت و سرمایه گذاران معمولاً از آن به عنوان اثبات پیشرفت ارز دیجیتال در مسیر دست‌یابی به پرداخت‌های استاندارد یاد می‌کردند.

علی رغم سرازیر شدن عناوین منفی بر سر XRP، به نظر می‌رسد تمام نیاز خریداران به کور‌سویی از امید برای بازگشت دوباره این ارز بود زیرا آن‌ها از این بازگشت مطلع شده بودند. با این وجود وکلای Ripple در نبرد حقوقی خود علیه SEC موفق به کسب پیروزی در دو ادعای مطرح شده خود نشدند.

اما در نهایت به نظر می‌رسد که مدیران Ripple از اخبار پیش آمده در این روزها ناراضی نیستند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید